Autosurf – promuj siebie i swoją stronę internetową lub blog

autosurf - reklama

Współczesny internet jest łatwym sposobem na dotarcie do wielu użytkowników. Mogą oni stać się klientami danego biznesu. Dlatego warto mieć stronę www ze swoimi usługami, produktami czy przemyśleniami. Pewnie się domyślasz, że internet jest również oblegany przez coraz to nowsze serwery, strony i blogi. Powoduje to trudność dla nowych właścicieli stron www z wybiciem się w wynikach wyszukiwania. Potrzebne jest odpowiednie pozycjonowanie strony. To tylko jedna strona medalu. Drugą jest autopromocja, której możesz dokonać w sieci za pomocą autosurfu. Jest to niezwykle skuteczna reklama oraz promocją strony www lub bloga. Warto wiedzieć jak promować własną stronę www bądź bloga.

Jak działa autosurf?

Można oczywiście autosurf uważać za zło, które generuje niepotrzebny ruch. Jednak kiedy weźmie się pod uwagę fakt, że autosurf podnosi pozycję strony www w wysługiwaniach np. google, to widać wyraźnie dobro, które autosurf oferuje właścicielom stron www. Otóż podniesienie pozycji na liście jest równoznaczne z dotarciem do większej ilości użytkowników. Użytkownicy Ci również zwiększają pozycję strony www w wysługiwaniach. W ten sposób zdobywa się nie tylko ilość wyświetleń i pozycję ale również dociera do potencjalnych klientów, zwiększa ruch nieautomatyczny tylko rzeczywisty.

Jak pisze jeden z użytkowników autosurfu: „Dzięki autoserfum oczywiście znacznie zwiększyła się liczba niepowtarzalnych użytkowników z 20-40 dziennie na 230-250 dziennie. […] ale przełożyło się to też na kilkoro nowych osób” czyli unikalnych użytkowników rzeczywistych, pisze Grzegorz z dochodowy blog.

Czym, że jest tak w ogóle autosurf?

Najprościej rzecz ujmując jest to promocja w sieci internetowej www, która została opracowana jako narzędzie komputerowe, dzięki któremu właściciele stron www mogą sobie zapewnić setki a nawet tysiące unikalnych odwiedzin w ciągu całego dnia, miesiąca czy roku. Zazwyczaj tego typu narzędzie jest darmowe, dodatkowo można sobie dokupić konta premium ale i bez nich da się dobrze pozycjonować własną stronę www. Autosurf działa na zasadzie wymiany jeden do jeden. To oznacza, że odwiedzając czyjąś stronę w autosurf, ten ktoś odwiedza Twoją stronę. Oczywiście można sobie wykupić punkty żeby nie musieć odwiedzać stron innych osób, a żeby oni odwiedzali naszą stronę za te punkty. Jednak są to tzw. koszty poboczne. Dzięki autosurf możesz zupełnie za darmo dokonać promocji swojej strony. Oprócz tego zwiększyć swoją pozycję w wyszukiwarkach typu google. Często też autosurf przekłada się na ilość kliknięć w reklamy.

Serwisy typu autosurf

Do tego typu narzędzi związanych z autosurfem należą serwisy, do których dostęp ma wielu użytkowników z całego świata. Często w opcjach można ustawić ile punktów przeznacza się na to by inni odwiedzili konkretną stronę, bowiem tych stron można dodawać bardzo wiele. Praktycznie nie ma ograniczenia, jeśli tylko masz wystarczającą ilość punktów. Można również ustawić niejednokrotnie, chociaż są też wyjątki, czas podczas którego wyświetlana jest strona www. Istnieje również tak zwany system poleconych, aż do trzeciego poziomu. Co oznacza, że Ty polecasz kogoś i zarabiasz procent od jego surfów, on poleca kogoś i też masz procent, i ten drugi też poleca i Ty również na tym zyskujesz jakieś punkty od ich surfów.

Niektóre tego typu narzędzia upadły. Tak to bywa w każdym biznesie. Przykładem jest smerfuj czy wyreklamuj. Trzeba tylko zorientować się, który autosurf działa i ma się dobrze i zwiększyć ruch na swojej stronie www. Najprościej jest wpisać w wyszukiwarkę google: autosurf i zobaczyć, które strony są najbardziej promowane przez tą wielką korporację.

Podsumowując autosurf umożliwia reklamę i promocję strony www czy bloga. Wystarczy dokonać autosurfów stron innych osób, za które otrzymuje się punkty. Następnie przydzielić te punkty do własnych stron www i czekać na autosurfy od innych użytkowników tego narzędzia. Również możesz tą drogę ułatwić zakupując punkty. Korzystać z tej wiedzy i optymalizuj wyniki swojej strony www bądź bloga.