Budowanie marki – wybór wizytówek

Działalność na rynku i budowanie rozpoznawalnej marki składa się z kilku czynników. Jednym z nich jest posiadanie własnego logo i kojarzących się z firmą gadżetów. Ważnym atrybutem są wizytówki, które ułatwiają kontakt z klientem i zdobywanie nowych znajomości potrzebnych do dalszego rozwoju. Dlatego właśnie każda firma powinna posiadać swoje własne, unikatowe wizytówki dla każdego pracownika. Gdzie je zamówić i jak je stworzyć? Okazuje się, że to bardzo prosta czynność!

Druk wizytówek – gdzie zamówić wizytówki?

Gdy już zdecydujemy się, jak mają wyglądać nasze wizytówki, możemy przejść do realizacji projektu. Choć może się wydawać, że teraz zaczną się schody, to nic bardziej mylnego! Nasze wizytówki możemy zamówić bez wychodzenia z domu za pośrednictwem strony internetowej. To bardzo prosta i szybka metoda, którą docenią osoby prowadzące własną działalność. Drukarnie online realizują projekty tego samego dnia, jeśli tylko spełnimy odpowiednie kryteria. Jak więc wygląda zamawianie wizytówek?

Po wejściu na stronę Drukarnia internetowa Drukomat musimy wybrać zakładkę z menu „wizytówki”. Tutaj przechodzimy do właściwego zamawiania produktu. Najpierw wybieramy rodzaj wizytówek. Możemy zdecydować się na klasyczną wersję lub multiloft albo składane. Druga opcja nie jest każdemu znana, a jest to po prostu grubsza wersja wizytówki, składająca się z trzech warstw.

Następnie przechodzimy do kolejnej rubryczki, w której określamy format, a następnie rodzaj papieru. Mamy tutaj bardzo szerokie pole do popisu. Do wyboru jest ponad 15 różnych kolorów i wykończeni. Dzięki temu możemy bez problemu wybrać idealny wygląd dla naszej firmy. 

Kolejne rubryki to wybór zadruku jednostronnego lub dwustronnego, a następnie opcji lakierowania. Tutaj także możemy wybrać kilka różnych rodzajów wykończenia dostosowanych do naszych oczekiwań. Strona drukomat daje nam mnóstwo opcji dostosowywania naszych produktów, aby były naprawdę idealne i dokładnie takie, jak to sobie zaplanowaliśmy. Kolejne rubryki to wybór kształtu rogów wizytówki, a następnie określamy liczbę wzorów. Na sam koniec tej tabeli możemy sami zdecydować, czy przesłany przez nas plik z projektem ma zostać sprawdzony przez automatyczny system, czy też przez konsultanta.

Teraz przechodzimy do kolejnej tabelki, w której określamy nakład, jaki chcemy zakupić. Może to być od 100 do nawet 5000 wizytówek. Najczęściej wybieraną opcją jest standardowy tryb realizacji, który jest gotowy już na następny dzień i wysyłany do klienta. 

W ostatniej tabeli mam określone warunki, które trzeba spełnić, aby wysyłka została zrealizowana następnego dnia. Jeśli wszystko zostanie zaakceptowane i przesłane do godziny 19, to z pewnością zamówienie przebiegnie pomyślnie. Mamy też opcję pobrania wyceny w formie pdf. 

Wizytówki online – czy to dobry wybór?

Załatwianie sprawy szybko i bez wychodzenia z domu to ogromny atut drukarni online. Jeśli nie chcemy marnować czasu, a jednocześnie dostać wysokojakościowy produkt, powinniśmy zdecydować się właśnie na te opcję. Sprawdzona i rzetelna firma jak: https://www.drukomat.pl/wizytowki z pewnością nas nie zawiedzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.