Jak schudnąć z bioder?

Zgrabna sylwetka to marzenie wielu kobiet. Co zrobić, by je spełnić? Regularne ćwiczenia oraz lekka dieta to podstawa dla wszystkich, którzy chcą utrzymać prawidłową masę ciała oraz zgrabną sylwetkę. Jak jednak rozwiązać tak powszechny problem, jakim są zbyt szerokie biodra? I z tą przypadłością można sobie poradzić. Jak schudnąć z bioder?

By schudnąć z bioder, nie trzeba wiele. Odpowiedni trening oraz proste zmiany związane ze sposobem odżywiania się mogą tu zdziałać cuda.
Jakie ćwiczenia na szczupłe biodra będą najlepsze? Podstawa to ćwiczenia cardio, które należy wykonywać regularnie – najlepiej trzy razy w tygodniu po 60 minut. Można biegać, można postawić na intensywne marsze, wiele pozytywnych rezultatów przynosi też trening na orbitreku. Takim formom aktywności powinny towarzyszyć ćwiczenia, które pozwalają wyszczuplić i biodra, i pośladki. W spalaniu tkanki tłuszczowej z tych partii ciała pomogą przysiady, wykroki oraz nożyce.

W walce z tkanką tłuszczową, przez która obwód bioder jest zbyt wysoki, pomocna staje się też dobrze dobrana dieta. Większa ilość lekkich posiłków, dzięki którym można utrzymać metabolizm na pełnych obrotach, to podstawa dla każdego, kto chce sobie ułatwić odchudzanie. W diecie tej role nie zwykle ważną odgrywają świeże warzywa i owoce, po które warto sięgać nie tylko ze względu na sylwetkę, ale i ze względu na zdrowie. Tłuste ryby morskie, chude mięsa oraz produkty z pełnych ziaren zbóż – oto kolejne składniki diety, dzięki której walka o szczupłe biodra stanie się łatwiejsza.

magazyn spozywczy

Written by 

Zespół zgranych i doświadczonych marketingowców, którzy uwielbiają dzielić się fachową wiedzą. Od wielu lat śledzimy najnowsze trendy reklamowe i wspieramy firmy fachową wiedzą marketingową.