Jak wykonać etui na telefon z własnym nadrukiem?

Kolorowe casy na telefony to popularne, tanie i wygodne w użyciu gadżety, które z jednej strony minimalizują ryzyko przypadkowego uszkodzenia smartfona, a z drugiej pozwalają na szybką modyfikację jego wyglądu. Decydując się na zakup etui z własnym nadrukiem, można dodatkowo zwiększyć atrakcyjność takiego produktu, nadając mu bardziej indywidualny charakter. Wystarczy jedynie dostęp do fotografii w formacie cyfrowym i jej odpowiednie sformatowanie.

Zalety indywidualnego nadruku na etui

Największą korzyścią tego typu rozwiązania jest możliwość stworzenia niepowtarzalnego pokrowca, dzięki któremu telefon będzie znacząco różnił się wyglądem od urządzeń tej samej serii. Etui z własnym nadrukiem to doskonała alternatywa dla sylikonowych pokrowców zdobionych gotowymi motywami graficznymi. Choć w sprzedaży znajdziemy tysiące atrakcyjnych motywów graficznych, to jednak istnieje szansa, że ktoś już z nich skorzystał. Przez to nigdy nie ma pewności, że stworzone etui jest w stu procentach unikalne. Gdy decydujemy się na przygotowanie case z własnego zdjęcia, takich wątpliwości mieć nie będziemy. Dobrym motywem na nadruk mogą być pamiątkowe zdjęcia z wakacji, fotografie bliskich osób, domowych zwierzaków lub inne przypadkowo wykonane zdjęcia, które budzą pozytywne wspomnienia.

Jak wykonać taki pokrowiec?

Na rynku produktów dedykowanych użytkownikom telefonów działa wiele firm, które świadczą usługi personalizacji sylikonowych etui. Takie firmy zwykle dysponują własną bazą zdjęć i grafik, które może nadrukować na całej powierzchni pokrowca lub jedynie na jego fragmencie. Niektóre z nich świadczą również usługę przygotowania pokrowca ze swojej fotografii. Wystarczy, że użytkownik załaduje do systemu zdjęcie w formacie cyfrowym, a następnie przy pomocy dedykowanych narzędzi graficznych odpowiednio je wyskaluje i przytnie do pożądanego kształtu. Wbrew pozorom to niezwykle proste. Zaprojektowanie etui z własnym nadrukiem nie zajmuje wiele czasu, a proces produkcji nie różni się w zasadniczy sposób od tego, jak przygotowuje się klasyczne pokrowce z nadrukiem.

Jeśli zależy Ci na tym, by Twój telefon w wyraźny sposób różnił się od innych urządzeń tej samej marki lub serii, zastanów się nad zamówieniem sylikonowego etui z własnym nadrukiem. To tani i prosty sposób na wizualną personalizację urządzenia, a także na poprawę bezpieczeństwa jego codziennego użytkowania. Warto pamiętać, że ozdobne etui nie tylko zmienia wygląd telefonu, dostosowując go do indywidualnych upodobań użytkownika, ale także chroni go przed porysowaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *