Promocja marki – parasole reklamowe z logo

Promocja marki

Widoczna i skuteczna reklama zewnętrzna to podstawa w promowaniu swojej marki na różnego rodzaju wydarzeniach, eventach i nie tylko. Dzięki niej zaznaczysz obecność marki, zawiadomisz potencjalnych klientów o jej istnieniu, a jeżeli forma reklamy będzie ciekawa, z pewnością wzbudzisz w nich ciekawość. Obecnie, możliwości reklamowe są niemal nieograniczone. Mogą być to różnego rodzaju sprzęty czy akcesoria, takie jak obrandowane leżaki, pufy kostki, a nawet parasole reklamowe.

Jak zapewnia producent parasoli reklamowych są to produkty, które łączą w sobie duże możliwości reklamowe z funkcjonalnością. Co sprawia, że warto rozważyć taką formę reklamy?

Duża powierzchnia reklamowa

Parasole ogrodowe oraz plażowe, mają to do siebie, że dzięki formie jak i gabarytom są doskonale widoczne nawet z dużych odległości. Spora powierzchnia czaszy jest wręcz idealna do tego, aby umieścić nań logo, kolory marki czy chwytliwe hasło stanowiące motyw przewodni firmy. Tak zamieszczonego komunikatu nie sposób nie zauważyć – z pewnością wszyscy zwrócą na niego uwagę.

Kolejną cechą, która przemawia za wyborem tej formy reklamy, jest jej funkcjonalność – taki parasol doskonale zaznaczy obszar stoiska, jak i będzie stanowić ochronę przed słońcem czy deszczem, dzięki czemu przedstawiciele firmy będą mieć komfortowe warunki pracy, a sami zainteresowani będą mogli w spokoju zaznajomić się z ofertą marki, nawet jeżeli pogoda będzie kapryśna.

Znakomitym uzupełnieniem stoiska umiejscowionego pod tego typu parasolem będą pasujące, obrandowane elementy wyposażenia np. dmuchany stolik, różnego rodzaju siedziska lub leżaki z logo, pufy typu kostki, wzbogacone o nadruk czy dmuchańce typu balon bądź słup reklamowy.  Dzięki temu całość będzie prezentować się profesjonalnie i zachęcająco.

Takie parasole znakomicie sprawdzą się także przy restauracjach, lub w ogródkach piwnych, pozwalając zapoznać się z Twoją marką wszystkim osobom miło spędzającym czas w tym miejscu.

Co więcej, dobry producent parasoli reklamowych dba nie tylko o to, aby jego produkty zachwycały swoją prezencją, ale również, żeby były jak najlżejsze, przenośne oraz nie nastręczały trudności w obsłudze. Przemyślana konstrukcja sprawia, że nawet tak gigantyczny parasol można złożyć w mniej niż minutę.

producent parasoli reklamowych

Duże możliwości personalizacji

Producent parasoli reklamowych może zapewnić dużą różnorodność, dzięki czemu można zamówić parasole okrągłe, bądź kwadratowe i to w różnych wymiarach.  Kolorystyka jest dowolna – parasol zostanie stworzony na zamówienie tak, aby jak najbardziej współgrał z identyfikacją wizualną marki.  Logo firmowe bądź inna grafika o treści reklamowej powinny być odpowiednio duże i wyraziste, aby było ono doskonale widoczne i czytelne z daleka.

Przed dokonaniem wyboru, warto dopytać o technikę druku. Tego typu produkt powinien cechować się soczystymi, odpornymi na blaknięcie kolorami, aby należycie promował markę przez długi czas. Znakomicie sprawdzi się ekologiczny druk sublimacyjny, który nie tylko jest przyjazny dla środowiska, ale cechuje się również niespotykaną trwałością.

Written by 

Zespół zgranych i doświadczonych marketingowców, którzy uwielbiają dzielić się fachową wiedzą. Od wielu lat śledzimy najnowsze trendy reklamowe i wspieramy firmy fachową wiedzą marketingową.