Serwis Apple – naprawy sprzętu Apple – co się psuje w iPhone?

Firma Apple szturmem zdobyła rynek elektroniki, w szczególności smartfonów, komputerów i laptopów. Nie można odmówić jej niepowtarzalnego designu, technologii i świetnego marketingu. Teraz znaczek ugryzionego jabłka zna każdy z nas. Wielu kojarzy się ze statusem. Jednak, tak jak każde urządzenie elektroniczne, tak samo sprzęt Apple ma swoje wady i słabe punkty. Serwisy często pękają w szwach od natłoku pracy. Co się psuje w iPhone? Na co powinniśmy uważać?

Naprawy sprzętu Apple – co najczęściej się psuje?

Serwis Apple Warszawa ciągle jest odwiedzany przez użytkowników macbooków, iPhone i innych urządzeń. Schemat najczęściej wygląda tak samo. Każdy sprzęt ma swoje wady, które mogą wpłynąć na jego działanie i użytkowanie. W iPhone jest kilka rzeczy, na które bacznie trzeba zwracać swoją uwagę. Co to jest?

Przede wszystkim, w nowszych modelach iPhone’ów mamy do czynienia z szybką umieszczoną zarówno z przodu, jak i z tyłu telefonu. Wygląda to naprawdę efektownie i designersko, jednak nie jest to najpraktyczniejsze rozwiązanie. Mimo użycia wytrzymałego szkła z najwyższymi i najlepszymi certyfikatami, zawsze możemy je rozbić. Zarówno z tyłu, jak i z przodu. To bardzo częsty przypadek, który spotyka się w serwisie Apple.

Wymiana szybki w iPhone

W serwisach Apple możemy łatwo i szybko naprawić swój telefon. Specjaliści mogą nawet tego samego dnia wymienić szybkę w iPhone. Mamy do wyboru dwie opcje. Wymiana szybki w iPhone może być na oryginalną część lub też zamiennik. Różnica w cenie od 50 złotych do 200 złotych. W najnowszych modelach iPhone, nie ma jeszcze dostępnych zamienników, a koszt wymiany na oryginalną szybkę to ponad 1000 złotych! Dlatego warto zapobiegać takim zabiegom. Wymiana szybki iPhone Warszawa zawsze jest w pogotowiu, ale są także inne metody. 

Telefon powinniśmy wyposażyć w wytrzymałego, ochronnego case’a. Na przednią szybę należy zamontować szkło hartowane o wysokiej odporności. Dzięki takiej ochronie nasz telefon nie ucierpi podczas groźnego upadku. W kieszeni może zostać nam nawet tysiąc złotych!

Co się psuje w Macbookach?

MacBook to bardzo dobrej jakości laptop Apple. Jest wykonany z mocnego aluminium i ma szeroką gamę dodatkowych parametrów. Jednak przez nieuwagę lub nieumiejętne korzystanie może ulec awarii, tak jak każdy inny laptop. Najczęściej jest to zalanie, upadek lub zepsucie się pojedynczej części.

W serwis MacBook możemy naprawić wszystkie te szkody. Klienci często korzystają także z usług, aby  upgradować dysk twardy, procesor oraz kartę graficzną. Popularnym zabiegiem jest też rozbudowa pamięci RAM. Oczywiście różne części ulegają zużyciu, w serwisie Apple można wymienić każdą z nich. Wszystko w profesjonalny, sprawny sposób. Ceny, jak na dość drogi sprzęt, nie są wygórowane. Sprzęt Apple jest sprawnym i profesjonalnym produktem, jednak zawsze może dojść do awarii. Warto dobrze zapoznać się z działaniem i specyfikacją, aby uniknąć wielu z tych problemów. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.