Tani komputer o mocnych parametrach? To możliwe

Tani komputer

Ceny sprzętu komputerowego rosną z każdym rokiem. Nowy komputer może kosztować nawet kilka tysięcy złotych! Coraz częściej dochodzi nawet do tego, że średniej klasy urządzenia są poza zasięgiem możliwości finansowych osób, które zarabiają tzw. średnią krajową. Jak zatem zapewnić sobie i swoim domownikom wysokiej klasy wyposażenie, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów zakupów? W poniższym tekście odpowiadamy na Twoje pytania! 

Komputery poleasingowe, czyli wysokiej jakości sprzęt z drugiej ręki

Zależy Ci na niskiej cenie, wysokiej jakości i optymalnych parametrach, które pozwolą Ci na rozrywkę, pracę i naukę z użyciem swojego komputera? Jeśli nie jesteś specjalistą o wysokich wymaganiach sprzętowych (tj. montażyści wideo, graficy, reżyserzy dźwięku, czy nawet programiści i gamerzy), prawdopodobnie komputery poleasingowe są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Jest to wysokiej jakości sprzęt używany, który został sprawdzony i przygotowany do pracy przez ekspertów. Sprawdź zatem szczegóły, o które często pytają osoby niemające doświadczenia z tego typu asortymentem. 

Skąd pochodzą komputery poleasingowe?

Są to urządzenia z tzw. drugiej ręki. Pochodzą one od firm, które zakończyły spłatę leasingu na sprzęt komputerowy i postanowiły go wymienić na nowy (lub sprzedać z innych przyczyn). 

Czy są to urządzenia sprawne i gotowe do pracy?

Tak. Wszystkie komputery poleasingowe przechodzą szczegółową weryfikację stanu technicznego, serwis i procesy konserwacyjne. Dzięki temu są one sprawne i gotowe do dalszej eksploatacji w sposób efektywny, wydajny i niezawodny. Wszystkie szczegółowe informacje na temat ew. wizualnych niedoskonałości lub parametrów technicznych (również te nt. systemu operacyjnego) powinny znaleźć się w opisie danego modelu. 

Ile kosztują komputery poleasingowe?

Wszystko zależy od wybranego modelu, jego stanu (wizualnego i technicznego) i konfiguracji. Komputery poleasingowe można znaleźć w naprawdę niskich cenach poniżej 1000 złotych. Warto jednak przyjąć, że ich standardowe ceny to ok. 30-75% wartości fabrycznie nowych urządzeń. 

Gdzie kupować komputery poleasingowe?

Najlepszym rozwiązaniem są firmy zajmujące się poleasingowym sprzętem komputerowym, które mają bogate doświadczenie i mogą pochwalić się popularnością oraz wysokimi ocenami klientów. Jednym z takich sklepów jest m.in. Komputerymarkowe.pl, gdzie do dyspozycji masz mnóstwo fantastycznych rozwiązań pozwalających na naukę, pracę lub rozrywkę w dowolnej formie. Sprawdź zatem, co specjaliści przygotowali z myślą o oczekiwaniach najbardziej wymagających konsumentów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.