Zbity ekran w Apple Watch? Dowiedz się, co robić

apple

Apple Watch w momencie premiery był jednym z najbardziej przełomowych produktów w ofercie firmy Cupertino. Dziś, kiedy na rynku pojawiło się sporo urządzeń o podobnej funkcjonalności i wyglądzie, nadal cieszy się pozycją lidera rynku i wyznacza trendy, którymi następnie kierują się inni producenci. Ze względu na to, że zegarek od Apple jest sprzętem adresowanym do użytkowników preferujących aktywny styl życia, jego awarie są stosunkowo częste. Co robić, kiedy przytrafi się nam któraś z nich?

Serwis Apple Watch. Wymiana baterii, wymiana wyświetlacza i inne usterki zegarka. Jakimi usterkami najczęściej zajmują się serwisanci?

Apple Watch jest urządzeniem bardzo niezawodnym. Oznacza to, że usterki wynikające z wad fabrycznych lub złego projektu raczej się nie zdarzają. Ewentualne awarie są zazwyczaj skutkiem wypadków przytrafiających się podczas eksploatacji – mowa tu zwłaszcza o stłuczonym ekranie. W przypadku urządzeń użytkowanych od dłuższego czasu, konieczna może być ponadto wymiana baterii. Serwisy zajmujące się tego typu naprawami oferują też usługi takie jak wymiana tylnej szybki iPhone X i w innych modelach.

Wymiana szybki Apple Watch. Użycie oryginalnych części, szybka naprawa i gwarancja. Jak wybrać profesjonalny serwis?

Jeśli zauważymy, że nasz Apple Watch wymaga częstszego ładowania lub że wyświetlacz uległ uszkodzeniu, nie musimy kupować nowego urządzenia. Wspomniane usterki możemy wyeliminować, korzystając z usług, jakie świadczy profesjonalny serwis iPhone i innych urządzeń Apple. By mieć pewność, że dana oferta rzeczywiście jest godna uwagi, warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Najważniejszy to na pewno jakość i pochodzenie części użytych do naprawy – najlepiej, jeśli będą to oryginalne lub identyczne z oryginalnymi podzespoły. Poza tym warto zwrócić też uwagę na to, ile zajmuje naprawa oraz czy serwis udziela na nią gwarancji.

Apple Watch. Przesłanie i odbiór urządzenia darmowym kurierem. Dobra opcja, jeśli nie chcecie lub nie możecie naprawić go w lokalnym serwisie

Jeśli żaden z serwisów działających w pobliżu nie wzbudził naszego zaufania lub nie oferuje naprawy zegarka Apple – nic straconego. Wymiana szybki Apple Watch jest możliwa również drogą wysyłkową. Co ważne, dobre serwisy oferują darmową przesyłkę – zarówno w jedną, jak i w drugą stronę.

Serwis Apple – wymiana ekranu a zegarek Apple Watch. Czy uszkodzone szkło można naprawić w autoryzowanym serwisie?

Wielu użytkowników Apple Watch zastanawia się na pewno, czy wymiana szybki Apple Watch może być przeprowadzona w autoryzowanym serwisie. Odpowiedź na to pytanie brzmi: nie. Na szczęście możliwa jest naprawa w serwisie korzystających z oryginalnych części i gwarantujących wysoką jakość usług.

Naprawa zegarka Apple. Jaki koszt pochłonie wymiana wyświetlacza przy użyciu oryginalnych części? Jak znaleźć usługę w przystępnej cenie?

Cena wymiany wyświetlacza w Apple Watch zależy od tego, o jaki model tego urządzenia chodzi. Właściciele pięciu pierwszych modeli za usługę zapłacą około 550 złotych. W modelu 6 koszt ten będzie wynosił 600, a w 7 – 700 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *