Budowanie marki – banery reklamowe

Jeśli chcemy rozwinąć prężnie działający interes, nie możemy zapominać o reklamie i marketingu. Te dwa aspekty zapewniają firmie rozpoznawalność i przykuwają uwagę potencjalnych klientów. Dobrą reklamą jest rozprowadzanie ulotek, aktywna działalność w social mediach oraz na przykład banery reklamowe w różnych miejscach w mieście. Takie rozwiązania przynoszą wiele korzyści, jeśli tylko dobrze rozplanujemy naszą kampanię. Dziś zajmiemy się tematem banerów. Gdzie i jak je zamówić?

Druk banerów – gdzie zamówić banery reklamowe?

Obecnie najpopularniejszą opcją wybieraną przez większość osób jest zamawianie banerów online. Nic dziwnego, to najszybsza i najprostsza dostępna droga. Wystarczy wybrać odpowiednią firmę, która jest dobrze oceniana, i zamówić zaprojektowany wcześniej baner.

W przeglądarkę wpisz https://www.drukomat.pl/. Na tej stronie bardzo prosto dokonasz zamówienia, gdyż wszystko jest stworzone intuicyjnie i czytelnie. Dziś pokażemy jak zamówić banery jednostronne. Zaczynamy od wybrania właśnie tej opcji w pierwszej rubryce.

Następnie musimy określić format. Do wyboru mamy kilka klasycznych formatów, ale możemy  także wpisać własne wymiary. Teraz wybieramy materiał, który może być z połyskiem lub matowy. Następnie możemy zdecydować się na wykończenie zgrzewane lub jego brak. 

Jak przy każdym zamawianym produkcie na stronie drukomat, możemy określić ilość wzorów oraz sprawdzanie naszego pliku z projektem. Dostępne opcje to sprawdzanie automatyczne przez system lub sprawdzanie przez konsultanta. Od nas zależy, jak chcemy żeby było to przeprowadzone.

Teraz należy określić nakład banerów reklamowych. Druk online może być od 1 do 10 sztuk. Najczęściej wybiera się opcję standardową, która jest gotowa do tygodnia czasu od zamówienia. Wystarczy tylko spełnić odpowiednie kryteria, czyli wysłać projekt i zaakceptować wygląd banneru do godziny 19:00. Jeśli banery reklamowe potrzebujemy „na już”, jest dostępna opcja ekspresowa. Produkt będzie gotowy na następny dzień, jeśli projekt zostanie zaakceptowany do godziny 13.

Ceny banerów online wahają się w zależności od wybranego rozmiaru, wykończenia i ilości. Wynoszą od stu do tysiąca złotych. Mamy jednak pewność, że wszystko będzie wyglądało tak, jak tego oczekujemy, przez dużą ilość opcji dostosowywania oraz bezpośrednie akceptowanie projektu. Warto więc wybrać właśnie taką drogę zamawiania w drukarni online. 

Banery reklamowe – czy to się opłaca?

Jeśli chcemy, aby nasza firma i marka stały się rozpoznawalne, nie możemy oszczędzać na promocji na rynku. Reklamowanie to główny punkt budowania sukcesu. Dlatego banery reklamowe są istotnym elementem. Warto w nie zainwestować, nawet w dosłownie kilka sztuk. Już wtedy zobaczymy efekty pracy. Wykonujmy je w zaufanych, rzetelnych drukarniach, które na pewno dobrze wykonają swoją pracę. Tylko wtedy będziemy mieć pewność, że produkt jest warty swojej ceny. Co więcej, udany projekt i jakość banneru to podstawa. Nikogo nie zachęci nieciekawa, niewyrazista reklama, która dodatkowo jest źle wykonana. Dlatego tak ważna jest odpowiednia drukarnia. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.