Nowoczesne etykiety i naklejki 3D. Sprawdź, do czego przydadzą się w Twojej firmie

Konsekwentne budowanie świadomości marki to proces, który daje wymierne efekty sprzedażowe. Inwestycja w naklejki wykonane w technologii domingo oraz w tabliczki z aluminium pozwala podkreślić wyjątkową jakość produktów. Zobacz, jakie możliwości nowoczesnego znakowania dają Ci najlepsi producenci naklejek i emblematów.

Naklejki Doming 3D

Możliwości oznakowania produktów i podkreślenia ich wyjątkowości jest wiele. W przypadku naklejek doming 3D obraz jest jakby zatopiony pod soczewką. Tego typu oznakowania wykonuje się przy użyciu bezrtęciowego poliuretanu, który tworzy gładką powierzchnię odbijającą światło. W przeciwieństwie do płaskich odpowiedników, lepiej przyciągają uwagę klientów, są bardziej unikatowe i zwiększają prestiż produktów, na których są umieszczone. Szeroką gamę rozwiązań w tym zakresie oferuje producent naklejek – firma Polinal (https://polinal.pl/).

Tabliczki Microprint 3D

Bazą do ich wykonania jest PCV lub aluminium. Tabliczki, które powstają z wykorzystaniem metalu, cechuje wyjątkowo duża trwałość. Świetnie sprawdzają się do znakowania maszyn. Na tabliczkach można umieszczać nazwę producenta, dane serwisowe lub parametry techniczne i nazwy serii. Tabliczki są dobrze widoczne, wyraźne i łatwe w odbiorze. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej i starannie wykonanej formie oznakowania możesz nadać atrakcyjny wygląd swoim produktom. Ich wystylizowanie jest znacznie łatwiejsze.

Emblematy metalowe z logo

Stanowią świetny sposób znakowania produktów klasy premium. Są eleganckie, wykonane ze starannością o każdy szczegół oraz bardzo trwałe. Ich podstawą jest aluminium, a ostateczny wyraz zyskują za sprawą efektu szlifu diamentowego. Wykonuje się go w procesie obróbki skrawaniem oraz poprzez szlifowanie. Emblematy nadają się do znakowania maszyn, urządzeń elektronicznych, pomieszczeń czy budynków. Nadają prestiżu każdemu przedmiotowi i miejscu, które zdobią. Są podstawą do długofalowego budowania świadomości marki w umysłach konsumentów. Emblematy metalowe z logo producenta pozwalają też pozycjonować wybrane produkty wyżej niż odpowiedniki konkurencji. Nowoczesny chromowany wygląd podkreśla każdy detal projektu.

Metalowe naklejki chromowane Metalic Plate

Wyjątkowe produkty wymagają równie wyjątkowego znakowania. Zwykła foliowa naklejka bardziej szpeci niż zdobi, na dodatek pozostawiając po sobie trudny do likwidacji ślad. Metalowe naklejki chromowanego Metalic Plate są na tyle eleganckie, że klient nie chce się ich pozbyć. Staranność o każdy detal, wierne oddanie wzoru, który leżał u podstaw projektu, a także solidność i wytrzymałość czynią je bardzo pożądanymi elementami sprzętów codziennego użytku. Metalowe naklejki stanowią doskonały element budowania świadomości marki, podkreślając wartości jej bliskie, takie jak żywotność, trwałość i elegancja. Naklejki chromowane pomogą Twojemu biznesowi zajść dalej i wyżej. Pozwolą też wyróżnić się na tle konkurencji, przyciągną uwagę i sprawią, że Twoje produkty wreszcie staną się zauważalne. Nikiel pokryty chromem zwiększa trwałość oznakowania i gwarantuje jego dłuższą żywotność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.