Telewizor jak obraz? Odmień swoje wnętrze z Samsung The Frame

Telewizor jak obraz

Nowoczesne telewizory zachwycają nie tylko zastosowanymi technologiami, ale również spektakularnymi rozmiarami. Jednak nie do każdego wnętrza będzie pasować duża, czarna „plama”. Co zrobić, jeśli urządzasz klasyczne wnętrze i nowoczesny sprzęt mógłby zaburzać estetykę pomieszczenia? Możesz zrezygnować z oglądania tv… albo zakupić telewizor jak obraz, czyli Samsung The Frame. Czym charakteryzuje się ten produkt i dlaczego warto mieć go w swoim domu?

Telewizor jak obraz – poznaj Samsung The Frame!

Dla wielu osób współczesny sprzęt ma być nie tylko funkcjonalny, ale też ma zachwycać swoją formą i designem, by móc nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter. Co jednak, gdy urządzasz salon w stylu klasycznym i nowoczesne sprzęty kłócą się z jego wystrojem? Wówczas możesz wybrać telewizor jak obraz, czyli Samsung The Frame. Czym charakteryzuje się ten model?

Urządzenie to może służyć nie tylko jako klasyczne tv, ale także jako obraz. Posiada ono charakterystyczny design, który uzupełniają ramki w różnych kolorach*. Możesz dopasować je do wystroju wnętrza, a dzięki temu, że są magnetyczne, ich montaż i wymiana będą bezproblemowe. Gdy tylko nie oglądasz tv, możesz po prostu przełączyć telewizor na Tryb Sztuka. Wówczas masz możliwość wyświetlania ponad 2000 reprodukcji spośród wybranych dzieł sztuki, dostępnych w sklepie Art Store**. Tv jak obraz? Czemu nie. Funkcja Art Store, to płatna subskrypcja, dzięki której twój salon może wyglądać niczym muzealna ekspozycja. Szeroki wybór obrazów, wyselekcjonowanych spośród najbardziej renomowanych muzeów na świecie, to możliwość idealnego dobrania obrazu do stylu pomieszczenia lub po prostu do naszych upodobań.

Oczywiście ten telewizor z funkcją obrazu może wyświetlać nie tylko dzieła sztuki. W zależności od wystroju wnętrza, możesz dopasować odpowiednią fotografię, a nawet zdjęcia z rodzinnych wakacji czy ważnych wydarzeń. Wystarczy, że prześlesz pliki na telewizor za pomocą telefonu lub USB***.

Telewizor z funkcją obrazu – gdy chcesz pooglądać film

Spokojnie, mimo że Samsung The Frame to telewizor jak obraz na ścianie, możesz oglądać na nim filmy i seriale – tak jak na standardowym ekranie. Co więcej, ma on wiele cech, które Ci tę rozrywkę uprzyjemnią. Jakich? Co powiesz na Matową Powłokę Ekranu****, która umożliwi Ci komfortowe oglądanie filmu i wyraźny obraz nawet w słoneczny dzień? Ponadto zastosowana w tym modelu technologia Quantum Dot oferuje świetne kolory nawet przy najwyższej jasności obrazu. Za jakość oglądanych filmów odpowiada rozdzielczość 4K oraz Procesor AI Quantum 4K, który optymalizuje i ulepsza wyświetlane treści, by zaoferować Ci jak najlepsze wrażenia wizualne.

Na uwagę zasługuje także tryb Komfort dla Oczu, który dostosowuje jasność obrazu oraz temperaturę barw do warunków panujących wokół, a więc do pory dnia oraz natężenia światła*****. Dzięki temu obraz jest bardziej przyjazny dla naszego wzroku.

Jeśli szukasz urządzenia, które nie tylko umożliwi Ci oglądanie filmów i seriali w wysokiej jakości obrazu, ale także zamieni się w dzieło sztuki, ten telewizor jak obraz na ścianie jest właśnie dla Ciebie. Charakterystyczny design przykuje uwagę gości i nada wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska

*Wymienne ramki są sprzedawane osobno. Kolory ramek dostępne w Typie Nowoczesnym to Biel, Jasne Drewno oraz Ciemne Drewno; w Typie Klasycznym to Sand Gold. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

**Aby uzyskać dostęp do pełnego wyboru dzieł sztuki wymagana jest subskrypcja Art Store. Opłaty dotyczą usługi subskrypcji. Dzieła sztuki w Art Store mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

*** Własne zdjęcia przesyłane na The Frame będą wyświetlane w oryginalnej rozdzielczości. Połączenie telefonu z The Frame wymaga podłączenia telewizora i telefonu do tej samej sieci Wi-Fi.

****Pierwsza Matowa Powłoka ekranu potwierdzona certyfikatem Glare Free przez UL (Underwriters Laboratories).

*****Funkcja używa lokalnego IP, by uzyskać informacje o pogodzie oraz godzinie wschodu/zachodu słońca.

Written by 

Zespół zgranych i doświadczonych marketingowców, którzy uwielbiają dzielić się fachową wiedzą. Od wielu lat śledzimy najnowsze trendy reklamowe i wspieramy firmy fachową wiedzą marketingową.