Wymiana szybki Apple Watch

apple

Wszyscy posiadacze sprzętu Apple wiedzą, że kupno jednego produktu, oznacza chęć posiadania wszystkich gadżetów tej marki. Powody są proste: wysoka jakość i niezawodność. Obecnie ogromną popularnością cieszą się zegarki, które mierzą kroki, tętno, wyświetlają powiadomienia o telefonach, smsach czy mailach. Apple Watch to najpopularniejsza propozycja, sprzedaje się ich więcej, niż jakichkolwiek innych zegarków. Niestety, nawet tak dobry sprzęt nie jest niezniszczalny. Pęknięty lub potłuczony wyświetlacz może utrudnić korzystanie, a zarysowania szpecić nasz gadżet. Na szczęście wymiana ekranu to nie problem dla dobrego serwisu.

Kiedy niezbędna jest wymiana wyświetlacza w Apple Watch?

W przypadku, gdy zegarek Apple Watch nie wyświetla prawidłowo obrazu, na przykład wyświetla pionowe zielone paski lub całkowicie nie działa dotyk konieczna jest wymiana ekranu lub całego wyświetlacza. Czasem możliwa jest naprawa samej zbitej szybki lub jej wymiana. Jest to możliwe w Apple Watch Series 1, 2, 3, 4, 5, SE, 6 i 7. Jeśli posiadasz rozlany ekran i uszkodzony dotyk przygotuj się na wymianę wyświetlacza. Cena usługi zależna jest od modelu, ale naprawa iwatch jest jak najbardziej możliwa.

Jak wygląda wymiana szybki Apple Watch?

Wymiana szybki wykonywana jest fabryczną metodą i specjalnymi maszynami. Dzięki temu całość zachowuje oryginalną jakość oraz jest idealnie spasowana z korpusem zegarka. Wymiana szybki Apple Watch z zachowaniem oryginalnych części możliwa jest tylko w profesjonalnych serwisach. Specjalne maszyny zapewniają możliwość usunięcia samego zbitego szkła i pozostawienia oryginalnego ekranu na starym miejscu. Serwis Apple Watch nie montuje zamienników, które uszkadzają funkcje płatności zbliżeniowej. Naprawa zegarka Apple tylko tam, gdzie profesjonalny serwis i rewelacyjna obsługa.

Szybka naprawa Apple

Wybierz Repair Lab – sprawdzony Serwis iPhone, w którym wymienisz uszkodzone szkło w Apple Watch, ale nie tylko. Telefon czy inne urządzenia również są narażone na uszkodzenia. Serwisanci podejmą się wymianie szybki w iPhone iPad i iPod w przystępnej cenie. W naszym serwisie usługi realizowane są na najwyższym poziomie, a czas naprawy jest niesamowicie szybki. Na przykład wymiana tylnej szybki iPhone x trwa 1-2 dni roboczych, dodatkowym atutem jest 6 miesięczna gwarancja na udzielone naprawy. Oprócz wymiany szybki w Apple Watch możliwa jest także wymiana baterii w produktach Apple. Dobry serwis, to nie tylko miła obsługa, doradztwo, ale pełen profesjonalizm, szybki czas realizacji, gwarancja czy wysyłka darmowym kurierem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *