Dress Code – Czyli Must Have Tego Sezonu

lavard

Pragniesz dopasować styl biurowy do swojego stylu pracy, ale myślisz, że to trochę problematyczne do zrobienia, ponieważ głównie spotykasz problem z podjęciem decyzji, które elementy będą idealne dla Twojego outfitu businnes casual, co więcej nie masz pewności ani talentu związanego z takim stylem ubioru.

Najbardziej istotna jest marynarka, to cieszący się największą popularnością element biznesowego stroju, który fantastycznie pasuje do wszystkich outfitów i nadaje im elegancki i odpowiedni wygląd. Czy to czarny, ecru, w kratkę, marynarka w towarzystwie chino w towarzystwie klasycznych szpilek z pewnością da Twojemu wyglądowi swobodnego i wizytowego charakteru. Należy kupić sobie także ołówkową sukienkę wysokiej jakości. W delikatnym odcieniu i o stosownym fasonie doskonale spiszę się w pracy jak i after hour. Jeśli przychodzi kolej na kolory, postaw na kombinacje czerni i bieli oraz spokojne stylizacje monochromatyczne. Nigdy nie pomijaj akcesoriów, mają one siłę, która całkowicie zmieni nasz wygląd. Na przykład broszka lub szalik podbijają stylizację i dodają jej ciekawego akcentu. Zawsze tylko musimy upewnić się, że akcesoria są w biznesowym stylu. Unikaj rzeczy śmiałych oraz zbyt błyszczących. Dress code wydawać się może podchwytliwy i choć wszyscy słyszeliśmy o nim wcześniej i znamy zasady, termin wciąż może powodować zakłopotanie i chaos u wielu osób. Na szczęście damy trochę światła na ten typ stroju. Jeśli tylko możemy sobie pozwolić, to fantastycznym rozwiązaniem stylizacji do pracy jest smart casual. Jeśli już przestudiowaliście sobie czym jest „smart casual” i nadal szukacie pomysłu na stylowy look, który by Wam odpowiadał to mamy dla Ciebie kilka rozwiązań. Przedstawiamy Wam parę drobnych wskazówek smart casual dress code dla kobiet. Smart casual jest odrobinę niejasny. To styl, który domaga się przemyślanego, a zarazem super komfortowego ubioru. W związku z tym idealny wygląd wymaga równowagi. Kiedy ubieramy się w stylu smart casual, powinniśmy wybrać elementy, które prezentują elegancko, ale są również bardzo wygodne.
Z uwagi swoją wystudiowaną, a jednocześnie super wygodną estetykę, elegancki zestaw często mylony jest z businnes dress code’em. Mim iż dużo outfitów może należeć do obu kategorii, są zauważalne między nimi małe różnice. Na przykład, business casual przeważnie wymaga bardziej konserwatywnego stylu ubierania się, podczas gdy smart casual może być bardziej modny. Smart casual to standardowy dress code i taki też jest między innymi wymagany na wiele uroczystości, w tym śluby lub podczas oficjalnych spotkań. Szczęśliwie, rodzaj okazji pomoże w dopasowaniu swojej stylizacji i tym samym pokieruje na poprawną ścieżkę. Układając swój ubiór, pamiętaj o jego funkcji, o okazji i okoliczności.

Marką, która oferuje kolekcję w stylu smart casual i businnes casual jest Lavard. Tutaj zarówno mężczyźni jak i kobiety wyszukają propozycje idealne na urodziny przyjaciółki, do biura czy na randkę. Cała kolekcja jest niezwykle dopracowana. Uszyta z najwyższej jakości tkanin i ze szczególną dbałością o detale. Jest dowodem wysokiego kunsztu krawieckiego.

Moda dla Ciebie – Lavard

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *