Naprawa iPhone – gdzie naprawić iPhone?

Jeśli przydarzy Ci się nieszczęśliwy wypadek z Twoim telefonem, działaj szybko. Warto zapobiegać takim sytuacjom i mieć na podorędziu plan działania. Dlatego zapoznaj się z dostępnymi rozwiązaniami wcześniej – nim dojdzie do zepsucia. Z telefonami mogą stać się różne rzeczy. Upadki, stłuczenia, zalania – na wszystko trzeba uważać i działać szybko. Naprawa iPhone może być skuteczna, ale tylko w sprawdzonych serwisach. Gdzie więc najlepiej oddać swój smartfon?

Co się psuje w iPhone?

IPhone to bardzo popularny smartfon. Marka Apple słynie ze swojego designu i oprogramowania. Dlatego ich telefony mają dużo użytkowników. Jednak nie są one niezawodne. Najczęściej dochodzi do stłuczenia ekranu lub całego wyświetlacza. Może to uniemożliwić całkowicie korzystanie ze smartfona. Kolejna rzecz to zarysowania. Mogą być one niegroźne, wręcz niezauważalne. Jednak często prowadzą one do uszkodzenia aparatu lub przycisków. Wtedy musimy wymienić te części. Wszystko to kosztuje całkiem sporo pieniędzy dlatego warto dbać o swój telefon i chronić go przed takimi wypadkami.

Jak chronić swój smartfon?

Obecnie praktycznie nikt nie korzysta z telefonu bez dodatkowej ochrony. To bardzo mądre zachowanie. Telefon tuż po zakupie powinniśmy wyposażyć w szkło hartowane oraz case. Zapobiegną one zarysowaniom oraz stłuczeniu ekranu. Są jednak uszkodzenia, którym trudno zaradzić. Należy do niech zalanie naszego iPhone. Dochodzi wtedy do wielu powikłań, a czasem do całkowitego zepsucia telefonu. 

Serwis iPhone potrafi jednak naprawić nawet najgorsze szkody. Liczy się, aby działać szybko i postępować z telefonem jak należy. Jest kilka sposobów, które mogą uratować zalany telefon. Wiele osób poleca włożenie urządzenia do ryżu na kilka dni. Zaleca się także wyjęcie karty sim i pamięci. Powinniśmy także natychmiast wyłączyć urządzenie i nie próbować go uruchomić przez jakiś czas.

Serwis iPhone – ile kosztuje naprawa?

Wymiana bateria iPhone swoją cenę uzależnia od modelu telefonu. Na szczęście taka usługa nie należy do najdroższych. Waha się w okolicach od 130 do 240 złotych. Im nowszy model, tym droższa bateria. W tym przypadku nie mamy możliwości wymiany na zamiennik, musimy zapłacić za oryginalną część. Bateria psuje się nie tylko przez zalanie, w iPhone dochodzi do różnych problemów z tym elementem. Popularnym problemem jest także zbita szybka. Tutaj mamy możliwość wymiany jej na tańszy zamiennik. Różnica w cenie wynosi nawet ponad 100 złotych.

Gdzie naprawić telefon?

Przed oddaniem smartfona do naprawy powinniśmy znaleźć odpowiedni serwis. Najlepiej mieć jakieś miejsce z polecenia. Jednak możemy także poszukać opinii w Internecie i tym się kierować. Wybierzmy miejsce, z którego klienci są zadowoleni. Będziemy mieć wtedy gwarancje dobrze wykonanej usługi. Szczególnie przy wymienianiu części na zamienniki. W sprawdzonych serwisach dostaniemy porządne części, które będą tak samo dobre, jak oryginalne. To najlepsze rozwiązanie na długi czas. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *